Obchodné podmienky

Ceny

Vždy za tovar platíte cenu, aká je pri ňom uvedená v čase objednávky.

II. Objednávka tovaru

Tovar je roztriedený do kategórii umiestnených v hornej ľavej časti. Po kliknutí na zvolenú kategóriu sa daná kategória rozbalí a zobrazí v hlavnom okne. Po výbere tovaru z ponuky je možné tovar objednať ikonou 'KÚPIŤ '. Každý tovar sa týmto spôsobom dostáva do Vášho nákupného košíka. Po skončení nakupovania kliknite na ikonu ''zaplatiť'. Následne je potrebné, aby sme vedeli, komu máme tovar zaslať. Ak ste u nás ešte nenakupovali, zaregistrujte sa. V prípade, že ste už našim zákazníkom, prihláste sa k svojmu účtu. Cez jednoduché kroky potom potvrdíte všetky potrebné informácie .Následne si zvoľte spôsob platby a spôsob dopravy .Po potvrdení objednávky ju odošlite  a ostatné je už na nás.

 

III. Dodávka tovaru

Tovar posielame Slovenskou poštou alebo kurierom na dobierku  čiže platíte až pri prevzatí objednávky  alebo je možne si ho vyzdvihnúť osobne na našej adrese . Objednaný tovar zašleme na Vami uvedenú adresu, ktorú ste uviedli pri registrácií. Zákazník má možnosť uviesť aj inú adresu doručenia, ak ju neuvedie automaticky sa za adresu doručenia považuje adresa uvedená pri registrácií. 

 

Stornovanie objednávky

Záväznú objednávku ju možné zrušiť do 24 hodín od objednania tovaru bez udania dôvodu poslaním žiadosti na e-mail kominovaciapka@gmail.com Pri stornovaní objednávky budeme potrebovať jej číslo.

Ochrana súkromia

Rešpektujeme Vaše súkromie. Vaše osobné údaje sú dôverné a nie sú poskytované žiadnym tretím subjektom s výnimkou organizácie, s ktorými spolupracujeme pri vybavení Vašej objednávky. Ide o doručovateľské služby (dodacia adresa )  Tieto údaje sú poskytované jednorázovo.. Slúžia nám výhradne na rýchle dodanie Vašej objednávky, prípadne ak Vás potrebujeme kontaktovať a overiť si niektoré inform

ácie.

 

OCHRANA OSOBNÝCH ÚDAJOV

 

Osobné údaje sú spracúvané v súlade so zákonom č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov.

Kupujúci uvádza pri registrácii tieto údaje: meno a priezvisko/obchodné meno, adresu trvalého bydliska/sídlo, PSČ, IČO, DIČ/IČ DPH, adresu elektronickej pošty, číslo telefónu. Údaje sú dôležité pre identifikáciu kupujúceho a prípadnú komunikáciu. Tieto údaje umožňujú previesť nevyhnutné účtovné operácie, vyhotoviť daňový doklad (faktúru) požadovaný zmluvnými stranami-
Predávajúci sa zaväzuje, že bude s osobnými údajmi kupujúceho zaobchádzať a nakladať v súlade s platnými právnymi predpismi, zhromažďuje ich len za vyššie uvedeným účelom a na skvalitnenie svojich služieb a nebudu poskytovane tretim osobam.

V prípade, že si kupujúci vybral doručenie kuriérskou spoločnosťou, kupujúci súhlasí s tým, aby predávajúci poskytol osobné údaje kupujúceho potrebné na doručenie tovaru nasledujúcej kuriérskej spoločností:ReMax Courier Service, spol. s r.o., Letisko M. R. Štefánika  Cargo zóna, vstup č. 10, 823 12 Bratislava

V prípade, že si kupujúci vybral doručenia Slovenskou poštou, kupujúci súhlasí s tým, aby predávajúci poskytol osobné údaje kupujúceho potrebné na doručenie tovaru Slovenskej pošte: Slovenská pošta a.s., Partizánska cesta č. 9, 975 99 Banská Bystrica.

 

Záverečné ustanovenia

Predávajúci ručí kupujúcemu za odoslanie tovaru v rámci dohodnutej dodacej doby, za cenu tovaru v čase objednávky, za kvalitné zabalenie tovaru, za dodanie správneho tovaru. Predávajúci neručí kupujúcemu za oneskorenú dodávku tovaru zavinenú kuriérskou službou (alebo udaním nesprávnej adresy kupujúceho), za poškodenie zásielky zavinené kuriérskou službou - v takom prípade je nutné uplatňovať reklamáciu priamo u pracovníka kuriérskej služby. Odoslaním elektronickej objednávky kupujúci akceptuje všetky ustanovenia obchodných podmienok v znení platnom v deň odoslania tejto objednávky, taktiež i platnú cenu objednaného tovaru uvedenú na internetovej stránke.